adiran
12 بهمن 1401 - 10:20

افتتاح طرح‌های دهه‌فجر در استان سمنان با ایجاد ۱۵۱۶ فرصت شغلی

استاندار سمنان با بیان اینکه ۷۶۵ طرح در این استان آماده افتتاح است گفت: از محل پروژه‌های افتتاحی ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی یکهزار و ۵۱۶ نفر فرصت شغلی جدید فرآهم می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان ، سید محمدرضا هاشمی صبح امروز و در نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ایران با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه سمنان اظهار داشت: از سه ماه گذشته ستاد گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر استانداری برگزار و متناظر با آن در حوزه شهرستان ها، بخش‌ها و برخی مراکز دهستان ها در حوزه ستاد مردمی جلسات برگزار شد.

استاندار سمنان افزود: در راستای تحقق جهاد تبیین سعی شد تا برنامه‌های دهه فجر سال 1401 با محوریت مردم برگزار شود.

هاشمی گفت: پروژه‌های عمرانی افتتاحی ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی سال 1400،  تعداد 393 پروژه بود که در سال جاری به 765 پروژه افزایش یافت و از نظر ریالی نیز 140 درصد رشد داشته است.

وی افزود: تعداد پروژه‌های اقتصادی و سرمایه گذاری نیز از 32 پروژه به 71 پروژه در ایام‌الله دهه فجر سال جاری افزایش یافته است که این مهم نیز از نظر ریالی 353 درصد افزایش داشته است.

استاندار سمنان گفت: از محل پروژه‌های افتتاحی ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی در سال جاری، یک هزار و 516 نفر فرصت شغلی جدید فرآهم خواهد شد و 109 پروژه نیز در ایام الله دهه فجر 1401 عملیات اجرایی آن با اعتباری بالغ بر یک هزار و 833 میلیارد تومان آغاز می‌شود.

هاشمی تصریح کرد: محور وحدت در استان نماینده ولی فقیه و در شهرستان‌ها نیز ائمه جماعات هستند که انشالله تلاش می‌کنیم اقداماتی در دستور کار قرار گیرد که در شان مردم عزیز استان باشد.

انتهای پیام/361/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1012102